Bezpieczeństwo danych osobowych

Wszelkie informacje, które zostaną nam przez Państwa powierzone potrzebne są wyłącznie do płynnej realizacji zamówienia i nie będą przez nas udostępniane w jakichkolwiek celach innym instytucjom. Pozyskiwanie danych odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883 wraz z późniejszymi zmianami). Każdy z Państwa ma możliwość sprawdzenia, poprawienia i ewentualnego usunięcia swoich danych za pośrednictwem obsługi naszego sklepu.

Bezpieczeństwo karty płatniczej

Nad bezpieczeństwem kart płatniczych czuwa firma PolCard S.A., jedna z największych, działających na naszym rynku firm, obsługujących płatności elektroniczne i portal www.przelewy24 . System autoryzacji kart płatniczych i przelewów bankowych w PolCard S.A. charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Przelewy24 gwarantują wysoki standard bezpieczeństwa stosując systemy antyfraudowe, szyfrową komunikacje SSl, odseparowanie danych płacącego od sprzedawcy, weryfikację informacji o wpłacie. Ujawniane przez Państwa numery kart płatniczych nie są nigdzie przechowywane, ani tym bardziej wysyłane do sklepu internetowego, a podczas dokonywania transakcji są szyfrowane.

Pracownicy sklepu internetowego www.nest.com.pl na żadnym etapie realizacji zamówienia nie mają dostępu do jakichkolwiek informacji dotyczących kart płatniczych.