Prezenty na chrzest i narodziny dziecka

Pojawienie się dziecka to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w życiu rodziny. Warto podarować  prezent z okazji narodzin, który zawsze będzie przypominał o tej radosnej chwili.
Prezenty na chrzest, tak ważny dzień w tradycji chrześcijańskiej, również powinny byś oryginalne, a przede wszystkim pamiątkowe.
Proponujemy srebrne łyżeczki na chrzest lub narodziny, symbol bogactwa i powodzenia w życiu, z wygrawerowaną na nich dedykacją, imieniem czy godziną narodzin albo figurki i płaskorzeźby aniołków z grawerowaną pamiątkową tabliczką.

Gdy ktoś poprosi nas o zostanie chrzestnym czy chrzestną naszego dziecka pierwsze pytanie jakie nam się nasuwa to "co kupić na chrzciny?"; "co dać na chrzest?". Chrzczone dzieci są zazwyczaj tak małe, że nie będą pamiętały ani tej uroczystości ani tego, jaki dostały prezent na chrzest. Dlatego warto zadbać o to, aby prezent ten był dla dziecka pamiątką chrztu na całe życie. Według nas, na chrzciny prezent powinien być opatrzony grawerunkiem, aby przypominał o tym ważnym dniu oraz o osobie obdarowującej.
Wśród naszych klientów popularnością cieszy się posrebrzany bucik, na którym można wygrawerować dedykację. Jest to doskonała pamiątka na chrzest jak i prezent na narodziny.