Prezenty na ślub

    Dostaliście Państwo zaproszenie na ślub, a zatem szukacie pomysłów na prezenty ślubne.

Prezent dla nowożeńców może być okazały lub skromny, ale sygnowany grawerunkiem nabiera osobistego charakteru. Na wybranych przez Państwa przedmiotach możemy wygrawerować monogram, inicjały lub dedykację, co stworzy idealny, nawiązujący do tradycji prezent ślubny, a z wygrawerowanym podziękowaniem niebanalny, luksusowy prezent dla rodziców młodej pary.

Zamiast kwiatów polecamy upominki dla młodej pary „na szczęście” - podkowa, jemioła, dziadek do orzechów "ona i on", wręczone w tym szczególnym dniu, mają swoisty urok. Nasze propozycje mogą także stanowić romantyczne prezenty na rocznicę ślubu, która również potrzebuje pięknej oprawy.

Nasze propozycje doskonale sprawdzą się jako oryginalny prezent na rocznicę ślubu rodziców, dziadków czy znajomych, zwłaszcza jeśli jest to okrągły jubileusz (jak na przykład 25 rocznica). Nie wypada bowiem takiej parze wręczać koperty.

Młodzi ludzie natomiast często z radością przyjmują prezent na ślub w postaci pieniędzy, warto jednak zadbać o to by koperta była dodatkiem włożonym w elegancki upominek ślubny. Nasze zestawy to wspaniała alternatywa, aby wręczyć młodym wyjątkowy prezent zamiast kwiatów. Choć zdarza się, że mają oni jakieś życzenia, jesteśmy pewni, że jeszcze bardziej ucieszą się, gdy dostaną coś wyjątkowego, co stanowić będzie dla nich ślubną pamiątkę.

Wśród naszych faworytów znajdują się pojemnik na miód lub cukiernica, jako symbole słodkiego życia, posrebrzana jemioła badź podkowa na szczęście i nasz ulubiony zestaw kieliszki do szampana dla młodej pary z wygrawerowaną zawieszką na drzwi specjalnie na noc poślubną!