Gdy ktoś poprosi nas o zostanie chrzestnym czy chrzestną naszego dziecka pierwsze pytanie jakie nam się nasuwa to "co kupić na chrzciny?"; "co dać na chrzest?". Chrzczone dzieci są zazwyczaj tak małe, że nie będą pamiętały ani tej uroczystości ani tego, jaki dostały prezent na chrzest. Dlatego warto zadbać o to, aby prezent ten był dla dziecka pamiątką chrztu na całe życie. Według nas, na chrzciny prezent powinien być opatrzony grawerunkiem, aby przypominał o tym ważnym dniu oraz o osobie obdarowującej.
Wśród naszych klientów popularnością cieszy się posrebrzany bucik, na którym można wygrawerować dedykację. Jest to doskonała pamiątka na chrzest jak i prezent na narodziny. 

 

 

Tagi:

 

prezent na chrzest, pamiątka na chrzest, chrzest święty prezenty, chrzciny prezent, chrzest dziecka prezenty, prezenty na chrzest warszawa, co dać na chrzciny, co na chrzest od ojca chrzestnego, jaki prezent od chrzestnego, oryginalne prezenty na chrzest, oryginalny prezent dla dziecka, prezent dla dziecka na chrzest, na roczek, pomysł na prezent na chrzest, prezenty na chrzest dla chłopca, prezent na roczek dla chrześniaka i dla chrześnicy, prezent na roczek od chrzestnego lub od chrzestnej, pamiątki chrztu świętego sklep internetowy, co na prezent na roczek, co się kupuje na chrzciny dla chłopca, co można kupić dziecku na chrzest.